SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Ströare 7843561
nr 784 3561
Ströare
Silver, 1800-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:50:55
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Ströare
nr 784 3561
Ströare
Silver, 1800-tal
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 22 oktober 2012 |
Silver
Silver